موسسه آموزشی سامان
تیم مشاوره و آموزش سامان
طرح مشاوره حامی هم‌قدم ویژه کنکور

حامی هم‌قدم

ویژه داوطلبان آزمون سراسری

 

طرح‌های مشاوره ای سامان برای کنکوری‌ها، بر اساس مدل و سبک ارائه خدمات و میزان نظارتی که داوطلبان از مشاور، انتظار دارند دسته بندی شده و قیمت گذاری شده اند.

 

برای آشنایی با جزئیات هرکدام از طرح‌های مشاوره‌ای تیم مشاوره و آموزش سامان در قالب مرکز مشاوره حامی روی هر یک از لینک‎‌های زیر کلیک کرده و با دقت زیاد هر کدام از ویژگی‌ها را مطالعه و بررسی نمایید.

طرح حامی هم‌یار               حامی هم‌مسیر                       حامی هم‌قدم

 

شرح دقیق جزئدیات خدمات و روش ارائه هر یک در تصویر آمده است:

مشاوره حامی هم‌قدم برای داوطلبانی طراحی شده است که توانایی برنامه پذیری بالایی داشته و در طولانی مدت به نظارت کمتری نیاز دارند. افرادی که با توجه به سبک و سیاق جدید آزمون سراسری می‌توانند با وابستگی کمتری به مشاور و نظارتش به کار خود پرداخته و از تمامی خدمات طرح به نحو احسن استفاده برده و در کنار مشاور خود رشد نمایند.

 

برای ثبت و نام و یا رزرو نوبت مشاوره در طرح “حامی هم‌قدم” سامان، از طریق بانلینک سامان (‌Baan.link/Samanedu) با واتساپ دفتر مرکزی در ارتباط باشند.

 

هزینه ثبت نام در طرح به صورت ماهانه محاسبه خواهد شد. در صورتیکه مایل به پرداخت یکجا و نقدی کل مبلغ در ابتدای عقد قرارداد باشید می‌توانید از ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

 

مدارس، مراکز شهرستان  و آموزشگاه‌ها برای همکاری و عقد و استفاده از تخفیفات مربوط به نمایندگی‌ها پس از عقد قرارداد، می‌توانند با دفتر مرکزی در ارتباط باشند.

 

بازگشت به صفحه قبل