موسسه آموزشی سامان
تیم مشاوره و آموزش سامان
طرح مشاوره حامی هم‌مسیر ویژه کنکور

حامی هم‌مسیر

ویژه داوطلبان آزمون سراسری

 

طرح‌های مشاوره ای سامان بر اساس مدل و سبک ارائه خدمات و میزان نظارتی که داوطلبان از مشاور، انتظار دارند دسته بندی شده و قیمت گذاری شده اند.

 

برای آشنایی با جزئیات هرکدام از طرح‌های مشاوره‌ای تیم مشاوره و آموزش سامان در قالب مرکز مشاوره حامی روی هر یک از لینک‎‌های زیر کلیک کرده و با دقت زیاد هر کدام از ویژگی‌ها را مطالعه و بررسی نمایید.

طرح حامی هم‌یار               حامی هم‌مسیر                       حامی هم‌قدم

 

شرح دقیق جزئدیات خدمات و روش ارائه طرح حامی هم‌مسیر در تصویر آمده است:

حامی هم‌مسیر طرحی است استاندارد برای دانش‌آموزانی که به دنبال بررسی و نظارت و برنامه‌ریزی برای آزمون سراسری خود بوده و نیازمند نظارت مستمر و آزمون و بررسی مدام در روند برنامه‌هایشان بوده و برای کار به دنبال مشاوری کاربلد و حرفه‌ای می‌گردند.

 

برای ثبت و نام و یا رزرو نوبت مشاوره در طرح “حامی هم‌مسیر” سامان، از طریق بانلینک سامان (‌Baan.link/Samanedu) با واتساپ دفتر مرکزی در ارتباط باشند.

هزینه ثبت نام در طرح به صورت ماهانه محاسبه خواهد شد. در صورتیکه مایل به پرداخت یکجا و نقدی کل مبلغ در ابتدای عقد قرارداد باشید می‌توانید از ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

مدارس، مراکز شهرستان  و آموزشگاه‌ها برای همکاری و عقد و استفاده از تخفیفات مربوط به نمایندگی‌ها پس از عقد قرارداد، می‌توانند با دفتر مرکزی در ارتباط باشند.

بازگشت به صفحه قبل